בודק חשמל מוסמך

בודק חשמל הוא מקצוע שדורש אחריות רבה. בודק החשמל הוא גם מישהו שעבר הכשרה וקיבל תעודה של בודק מטעם משרד התמ"ת. הבודק מגיע למבנים פרטיים, מפעלים ולמוסדות ובודק את רשת החשמל ואת התקינות שלה. החשיבות של התפקיד הזה היא גדולה, כיוון שבודק החשמל עוזר למנוע בעיות ברשת החשמל, לעלות על ליקויים וצורך בתיקונים ויכול לפעמים גם להציל בית מאסון או מכשל החשמל בזכות בדיקה איכותית ומקצועית.

עבודת בודק החשמל

בודק החשמל מגיע למעשה למבנים ומבצע בדיקה לפי הפרוטוקול שניסח משרד התעשייה והמסחר. הבדיקה מתבצעת תוך הכרות של הבודק עם נושא החשמל לאורך שנים. בודק חשמל הוא אדם שהוסמך לכך וצבר ניסיון בבדיקות חשמל רבות. הוא עובר ובודק את רשת החשמל, מזהה ליקויים ומכין דוחות מקצועיים מפורטים למזמין הבדיקה. זוהי עבודה מלאה באחריות שדורשת מקצוענות והכרות עם עולם החשמל.

רק מקצוענים אמיתיים

בודקי חשמל הם אנשים שיש להם רקע בטכנאות חשמל או בהנדסת חשמל, הם עוברים את הקורס המקיף מטעם משרד התמ"ת, מתנסים בפועל במספר בדיקות לפי הוראות המשרד ומקבלים לאחר מעבר בחינות ובדיקות רבות תעודת בודק חשמל מקצועי. אם אתם זקוקים לבודק חשמל מומלץ לבדוק היטב שמדובר באדם שעבר את ההכשרה הדרושה וצבר ניסיון רב ככל האפשר בתחום זה.

אחמד גרה – בודק חשמל מקצועי ובעל ניסיון – מבצע בדיקות חשמל כבר שנים – מספק כתובת אמינה ויעילה לביצוע בדיקות חשמל.